Tesettür Kloş Etek Kombinleri

Tesettür Kloş Etek Kombinleri, bayanların dikkatli tercihleri ile birlikte oldukça zarif ve bir o kadar da iddialı tasarımları ortaya çıkaracaktır. Tesettür kloş etek kombinleri  özellikle özel davetiyelerde ve iş dünyasında yer alan bayanların tercihlerinde yer verdiği zarif tasarımlar olarak dikkat çekmekte. Bayanların gardroplarında farklı renk ve tasarımları ile dikkat çeken kloş etekler için kombin ipuçlarını ve en trend modelleri sizlerle paylaşıyoruz.

Tesettür Kloş Etek Kombinleri, için öne çıkan renkler saks mavisi ve siyah tonlar ağır basmakta. Pudra ve bej tonları ile de oldukça farklı alternatiflere kapı aralandığını sizlerle paylaştığımız görsellerde göreceksiniz. Özellikle kilolu ve kısa bayanlar için yüksek bel koyu renkli tesettür etek tercihleri oldukça mantıklı olacaktır. Zira yüksek bel etekler hem kilolu bölgelerinizi toplu gösterecek hem de boyunuzu olduğundan dah uzunmuş gibi gösterecektir. Bu boyutta ele alındığında üst kısım tercihi için özellikle beyaz renkli gömlek veya bluz tercihleri oldukça şık duracaktır.

Tesettür Kloş Etek Kombinleri, tercihlerinde etek ve üst kısım tercihiniz her ne olursa olsun eşarp tercihiniz bu yılın trendine uygun olan ipek ve uzun eşarp modelleri olmalıdır. Açık renkli eşarp tasarımları dikkatleri üst kısma yöneltirken, koyu tonlar ise elbise kombinliğinizin bütünlüğe dikkat çekecektir.

İşte birbirinden güzel tesettür kloş etek kombinleri için farklı tasarımlar:

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Tesettür Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Büyük Beden Tesettür Elbise, Kilolular İçin Tesettür Elbise ve Yeni Sezon Büyük Beden Tesettür Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir