Tesettür Abiye Modelleri 2019

Bayanların yeni sezonda en özel günlerde en güzel bayanlar arasında yer almak için ilk tercihlerinden olan tesettür abiye modellerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Yeni sezon tesettür abiye modelleri 2019 yılı için ne tarz bir konseptte ön planda olacak renk ve çizgileri ile ön planda olan seçenekler nelerdir birlikte inceleyecek olursak:

2019 Tesettür Abiye Modası

2019 En Yeni Tesettür Abiye Modelleri arasında koyu tonlar bir tık ön planda. Tabi ki gösteriş isteyen hanımlar için parlak pullar ve tül detaylarla desteklenen şık tasarımlar genç kızlar arasında çok daha fazla tercih edilme sebebi anca orta yaş bayanlar için koyu tonlar ile güpür detaylar çok daha fazla ön planda durmakta.

İşleme ve tül detayı tesettür abiye modelleri

Birbirinden şık tesettür abiye modelleri arasında en trend tasarımları tercih etmek isteyen bayanlar 2019 yılında yaş ortalaması azaldıkça tül detaylar ve parlak pullu tasarım kullanırken, orta yaş tercihlerini ise genellikle güpür işlemeler şekillendirmektedir. Bu noktadan hareketle bayanlar için dikkat çekivi bir kombin için 2019 yılında olmazsa olmazlar arasında olacak 3 vazgeçilmez nokta:

1- İşlemeler

2-İpek eşarp ve çanta uyumu

3-Şık stiletto tercihleri.

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güzel Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir