Tek Küpe Modası

Yılan Tek Küpe Modası

Yılan Tek Küpe Modası

   Takılar her daim bayanlar için çok önemli olmuştur. Önemli olması da gerekiyor çünkü tam olarak şık bir görüntüden bahsedebilmek adına takılarında işin içine dahil edildiği bir kombine bakıyor olmamış şarttır. Son dönemde takılar konusunda farklı bir tarzdan da söz edilebilir. Sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkmaya başlayan bu akım tek küpe modasıdır. Sadece tek bir kulağa gösterişli ve kendisini belli eden bir küpe takılması olarak algılanabilecek bir akımdır ve ciddi manada başarı elde edilmektedir. Farklı bir tarza bürünmek isteyen her bayan için bu modanın ideal bir tercih olduğunu söylememiz de mümkündür.

Tek küpe modası içinde en çok tercih edilen model yılan figürlü küpelerdir . Kulağınızı boydan boya saran bu küpe ciddi anlamda dikkat çekicidir ve yüz güzelliğinizi direk olarak etkilenmektedir. Çok daha farklı bir görüntüye bürünmenize olanak tanıyan yılan figürlü tek küpeler sayesinde tam olarak istediğiniz sonlar almanız mümkün olabiliyor. Bunun yanı sıra yılan tek küpeler arzuladığınız dikkatleri üzerinize toplamak görevini de son derece başarılı bir şekilde yerine getiriyor diyebiliriz.

Tek küpe modası içinde daha farklı tarzlar arayanlar için inci küpelerden de söz edebiliriz. İnci küpelere alternatif olarak ise zincirli modellere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Kulak deliğiniz ile kulağınızın üst kısmına iki noktadan takılan zincir sayesinde farklı bir modele sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nine West Çanta Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir