Siyah Pantolon Üzerine Ne Giyilir

Bayanlar için asaletin ve zerafetin bir simgesi olan siyah üzerine ne giyilir sorusunun en yeni kombin seçeneklerini 2016/2017 sezonunda en uyumlu kombin tasarımlarını sizlerle paylaşacağız. Bayanlar için moda ekolleri diyebileceğimiz modaya yön veren trendler arasında en öne çıkan tasarımlar için renk ve kıyafet kombinlerinde öne çıkanlara bakalım.

Siyah üzerine ne giyilir sorusunun ilk cevabı eğer kendinize özgü bir tarz benimsemiyorsanız siyah üst kısımları tercih etmemeniz yönünde olacak. Zaten siyah olarak tarzı benimseyenler için ise daha çok bu yıl bluz ve şifon detayların öne çıktığını akıllarından çıkarmamalı. Peki siyah üzerine en çok yakışan renkler nelerdir? 2016/ 2017 yılı için en şık tasarımlar olarak ve su yeşili tişört, bluz ve gömlek modellerini tavsiye ederiz. Klasik ve risksiz bir seçim isteyenlere tavsiyemiz jean tarzı ile beyaz bluz, kumaş pantolonlarla ise beyaz gömlek kombinleri olacak. İşte öne çıkan bir kaç kombin görseli ve sonrasında dikkat edilecek püf noktalar:

Siyah pantolon üzerine diğer tavsiye edeceğimiz kombinler olarak  bordo ve pembe tonlar öne çıkıyor. Serin havalarda verdiğimiz renkler için kazak kombinlerini denemelisiniz. Özellikle feminen bir çizgi için yüksek topuklu ayakkabılar, spor tarz için jean ve spor ayakkabı seçenekleri bir hayli şık duracaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeşil Pantolon Üzerine Ne Giyilir başlıklı makalemizde Yeşil Pantolon Kombinleri ve Yeşil Pantolon Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • siyah pantolon üzerine ne giyilir
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir