Seçil Store Büyük Beden Tunik Modelleri

Taş İşlemeli Çok Kibar Mavi Renkli Seçil Store Büyük Beden Tunik Modeli

Taş İşlemeli Çok Kibar Mavi Renkli Seçil Store Büyük Beden Tunik Modeli

Seçil Store yine büyük beden giysiler de çok fazla yer verdiği  tunik modelleri ile bayanların en çok tercih edecekleri markalar içinde ilk sıralarda yer alacaktır. Büyük beden tunik modelleri ise çok güzel ve zarif olduklarından dolayı bayanların ilgisini çok fazla çekmektedirler.

Bir birinden şık ve farklı tasarımlar arasında beğeneceğiniz çok zarif modeller sizlerle Seçil Store ile buluşuyor.  Modeller içinde  asimetrik kesimli çok şık tasarımlar , deri detaylı oldukça zarif modeller , Tunikler de kullanılan taş işlemeli modeller , desenli modeller , İşlemeli modeller gibi bir birinden şık modeller bayanların büyük beğenisini görmektedir. Bu modellerin yanında fermuarlı olan modeller ve  yaka detaylı büyük beden tunik modelleri de çok şık durmaktadır.

Seçil Store markalı çok zarif modellerden bazılarını aşağıda sizlerle paylaştık. Bu bir birinden güzel modelleri inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2 Yaka Tunik Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 2 Yaka Giyim ve 2016 2 Yaka Tunik hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • seçil store büyük beden
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir