Saks Mavisi Etek Kombini

Bayanların en çok tercih ettikleri bir çok farklı renkler  arasında  yerini almıştır.  Saks mavisi  gündüz ve gece  , günlük yaşantılarında yada özel günlerde en çok rastlanan renk seçeneğidir. . Genellikle saks mavisi etek kombinleri beyaz bir bluz yada beyaz bir gömlekle birlikte kullanıldığında bayanlarda çok hoş görünmektedir. Kısa püsküllü saks mavisi etek beyaz bir bluzla iyi bir kombini olabilir. Kısa fileli  kloş saks mavisi etek beyaz bir gömlekle iddialı bir kombini olabilir.

Saks mavisi etek kombinlerde uzun eteklerde oldukça şık ve zariftir. Başlı başına saks mavisi renginin güzelliği uzun eteklerde de kendini göstermektedir. Siyah renk ile Saks mavisi bir birine çok yakışmakta ve saks mavisi  etek kombine siyah renge sahip bluz , gömlek yada siyah bir aksesuarla tamamlanabilmektedir.

Hemen hemen her renkle kullanılabilecek saks mavisi eteklere seçenek olarak verirsek sarı renkte ayrı bir hava katmaktadır. Saks mavisi etek kombinini sarı renkle tamamlamak bayanlarda çok hoş durmaktadır. Saks mavisinin güzelliğine sarı renk ayrı bir canlılık katmaktadır. Saks mavisi etek kombin de saks mavisi kalem bir etek üzerine sarı bir bluz çok uygun olmaktadır.

Saks mavisi etek her mevsim tercih edilen bir renktir. Yaz aylarında bluz , penye veya gömlekle kombin yapılırken kış aylarında ise balıkçı yaka kazaklar ile birlikte saks mavisi etek kombini rahatlık kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan Lazer Kesim Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2017 Lazer Kesim Etekler ve En Güzel Lazer Kesim Etekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir