Saks Mavisi Elbise Modelleri 2016

Midi Saks Mavisi Elbiseler 2016

Midi Saks Mavisi Elbiseler 2016

Son zamanların en iddialı rengi olan saks mavisi elbise modelleri 2016 yılında oldukça iddialı. Saks mavisi elbise ve buna uygun aksesuar ve ayakkabı tercihleri için yeni sezona damgasını vuracak modelleri sizlerle paylaşacağız.

Saks mavisi elbise modelleri 2016, gece mavisi olarak bilinen ve en özel davetlerde yer alan bayanların ilk tercihleri arasında bulunan elbiselerle oldukça şık durmakta. Sadece en özel davetlerin değil, sokak modasında da oldukça güzel modellerle yer edinen saks mavisi elbise modelleri için birbirinden güzel model ve kombinleri sizlerle paylaşacağız.

Sokak modası için midi saks mavisi elbise modelleri, özel davetler için kolsuz ve askılı kollu saks mavisi elbise modelleri ön plana çıkmakta. straplez detaylar geçen yıl olduğu gibi bu senede bayanların en iddialı modelleri arasında yer almakta. Tercih meselesi olmakla birlikte bu yıl mini ve maksi saks mavisi elbise modellerine de sıkça rastlayacağız.

Genç kızların her sezon kombinlerde yer verdiği mini saks mavisi elbise modelleri için zarif bir avuç içi çanta ve siyah topuklu bir ayakkabı kombini oldukça uygun olacaktır. İşte sizler için derlediğimiz saks mavisi elbise modelleri ve birbirinden güzel kombin seçenekleri:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balıkçı Yaka Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Balıkçı Yaka Elbise, Balıkçı Yaka Elbiseler 2015 ve Balıkçı Yaka Elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir