Saks Mavisi Bayan Gömlek Modelleri 2016

En Tarz Saks Mavisi Bayan Gömlek Modelleri

En Tarz Saks Mavisi Bayan Gömlek Modelleri

Bayanların vazgeçilmez rengi olan Saks Mavisi (Gece Mavisi) rengi zerafetini gömlek modellerinde bütün ihtişamı ile sergilemekte. En özel davetlerden, günlük giyime kadar bir çok alanda bayanların kombin seçeneklerinde yer verdikleri modelleri ve kombin seçeneklerinin püf noktalarınız bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Geçen yıl gibi bayanların bu yılda en favori rengi olma adayı olan Saks mavisi, sonbaharın serinliği ve ilerleyen zamanda yazlık modelleri ile kombinlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Şifon detaylı 2016, en güzel dar ve yüksek bel pantolon kombinlerle çok zarif durmakta. Özellikle siyah pantolon ve saks mavisi gömlek kombinleri (Özellikle kilolu bayanlar için şifon detaylı saks mavisi gömlek modelleri), beyaz pantolon ve saks mavisi gömlek kombinleri oldukça iddialı ve şık durmakta.

Saks mavisi bayan gömlek modelleri 2016, sokak modasında kot pantolon ve spor ayakkabı kombin seçenekeleri ile bir çok bayana hitap ediyor. Bayanların hem rahatlık hem de şıklık yarışında en büyük kozu olan Saks mavisi bayan gömlek modelleri ve kombin örneklerine bir göz atacak olursak:

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Lady Q Modelleri başlıklı makalemizde Lady Q, Şık Yeni Sezon Lady Q Modelleri ve Yeni Sezon Lady Q Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • saks mavisi gömlek bayan
  • saks mavisi gömlek
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir