Pileli Etek Modelleri 2016

70'leri Çağrıştran Vintage Pileli Etek Modelleri

70’leri Çağrıştran Vintage Pileli Etek Modelleri

Pileli Etek Modelleri 2016 birbirinden şık ve iddalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Pileli etek modelleri her bayanın ilgiliyle takip ettiği modeller içindedir ve her geçen gün kendini yenileyen modellerle göze daha hoş hale gelmeye başlamışlardır. Bayanların günlük yaşantılarında artık daha fazla yer vermeye başladıkları pileli etek modellerine daha çok rastlamak mümkündür.

Pileli Etek Modelleri 2016 modelleri içinde kombini yapmak hiç de zor değildir. Çünkü başlı başına zarif duran pileli etekler bir bluz veya bir gömlekle çokta rahat kombini haline getirilebilir.Bir birinden şık kombini örneklerine yazımızda yer verecek olursak ; diz üstü siyah bir pileli etek üzerine beyaz bir gömlek tercih edilip etek kemer detayı ile süslendiğinde ise iş yaşantımızda kullanabileceğimiz şık bir kombin elde edebiliriz. Ayrıca böyle bir kombin siyah topuklu bir ayakkabı ve siyah mat bir el çantası ile tamamlanabilir. Baskılı desenli pileli etek modelleri ise son zamanlarda genç kızların vazgeçemeyecekleri  etek modelleri içinde ilk sıralarda yerini almıştır. Rengarenk oluşu her tarza hitap edebilecek desenli modelleri oldukça dikkat çekici durmaktadır.

Pileli Etek Modelleri 2016 geçmişten bu güne kendini yenileyerek karşımıza çıkmakta ve her ilerleyen sezonda daha çok ilgi göreceğe benziyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2016-2017 Sonbahar-Kış Trendleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir