Pileli Elbise Modelleri 2016

Boyundan Askılı Uzun Pileli Elbise Modelleri 2016

Boyundan Askılı Uzun Pileli Elbise Modelleri 2016

Bayanlar şıklıklarından hiç bir zaman ödün vermek istemezler. Her daim daha şık ve daha zarif görünmek isterler. Bunu da bazen sade  bazen renkli  bezende desenli elbiselerle daha fazla ön plana çıkarırlar. Bir çok kıyafet modeli içinde şüphesiz ki pileli elbiseler her zaman bir adım daha öndedirler. ister uzun pileli olsun ister kısa pileli olsun bayanların şıklıklarını her zaman ön plana çıkaran elbise modelleridir.

Pileli elbise modelleri ile ilgili olarak bir kaç kombin örneği verecek olursak ; Pembe boyundan askılı çiçek desenleri ile süslenmiş uzun pileli bir elbise altına alçak topuklu bir ayakkabı bir kol çantası ile kombin edilebilir. Ayrıca böyle bir elbise modeline aksesuar olarak ince bir kemer kullanımı oldukça şık bir görüntü verecektir.

Pileli Elbise Modelleri 2016, Özellikle trend moda akımlarını takip eden bayanların gözdesi halinde. Bunun sebebi olarak ise muhteşem kemer detaylarla bir birinden zarif stilletto ayakkabı uyumu ile bu kombine uygun olan avuç içi şık çantaların tercih edilmesidir. Birbirinden güzel bayanlara ilham verici Pileli Elbise Modelleri 2016 tasarımlarını aşağıdaki görsellerimizden detaylı inceliyebilme imkanı bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Balık Etek Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Balık Etek Elbiseler, En Güzel Balık Elbiseler ve Yeni Sezon Balık Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir