Orta Yaş Kışlık Kıyafet Modelleri 2015

İşlemeli orta yaş kışlık kazak modelleri

İşlemeli orta yaş kışlık kazak modelleri

Son zamanlarda yaz aylarından çıkılarak, soğuk havanın etkisine girmeye başladık. Bayanlar için her yaş ayrı güzel ve ayrı özeldir diyerek söze başlamak gerekirse orta yaş bayan kışlık modellerinde dikkat çeken ürünleri sizler için derleyeceğiz. Özellikle orta yaş bayan yağmurluk modelleri, triko modelleri, kazak modelleri dikkat çekmekte.

Pastel tonlar ve Sarı Oldukça Zarif

Öncelikle orta yaş bayanlar için tek renk, düz yağmurluk modellerini tavsiye ederiz. Bayanlar için yarım bot veya diz hizası çizmeler ile birlikte oluşturulabilecek zarif kombin seçenekleri oldukça şık duracaktır. Orta yaşlı bayanlar için pastel renk kadar tavsiyemiz olan sarı renkli yağmurluk modelleri de oldukça zarif durmakta.

Kazaklarda El Örgüsü En Moda

Orta yaş bayanların tercihi olan kazak modellerine bakacak olursak V yaka kazak ve altına gömlek kombini sizlere tavsiye edebiliriz. Ayrıca balıkçı yaka ve bisiklet yaka kazak modelleride mutlaka incelemeniz gereken kazaklar arasında yer almakta.

Hırka Modelleri Oldukça İddialı

Orta yaşlı bayanların hemen hemen bütün üst modelleri ile rahatça kombin yapabileceği Hırka modelleri kışın en çok tercihleri arasında yer alacak. Sonbaharın rengi olan toprak rengi modelleri çok zarif ve uyumlu bulduğumuzu belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Kış Kombinleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Kış Modası, 2016 Kışlık Modeller ve En Güzel Kışlık Kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir