Omuzları Açık Elbise Modelleri 2017

Askılı Kollu Omuzları Açık Elbise Modelleri 2017

Askılı Kollu Omuzları Açık Elbise Modelleri 2017

2017 yılının trendler arasında hiç kuşkusuz omzu açık elbise modelleri ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle göz alıcı güzellikte bir kombin oluşturmak isteyen bayanlar omzu açık elbise modellerinin birbirinden şık ve uyumlu tasarımlarını tercih ederek diğer bayanlardan bir adım öne geçmektedir. Peki 2017 yılında trend olan omzu açık elbise tercihlerinde öne çıkan tasarımlar ve kombin detayları nelerdir? İşte bütün ayrıntılar ve ince püf noktalar:

Gençler Ne Diyor?

Genç kızlar mezuniyet balolarından, partilere, yakın arkadaş düğünlerine kadar bir çok noktada iddiasını ortaya koymak için omzu açık mini boy elbise modelleri ile birlikte zarif ince, yüksek topuklu ayakkabı modellerini tercih ediyor. Bu noktada süet ayakkabı ve süet avuç içi çanta modellerinin tercihi ise öne çıkan bir diğer püf nokta olmakta. Sizlerle detayları galerimizi sunduktan sonra açıklamaya devam edeceğiz.

İşte 2017 yılında öne çıkan omzu açık elbise modelleri galerimizde öne çıkan trendler:

Hem İddia Hem Zerafet

Galerimizi incelediğinizde de göreceğiniz gibi omzu açık elbise modelleri her bayanın isteğine cevap vermekte. İster mini boy veya dekolteli tasarımları ile iddia ve zerafet, ister sade ama şık tasarımları ile dikkat çekici güzellik… Bu konsepte bakıldığında genç kızlar başta olmak ,üzere orta yaş bayanlarında dikkat çekici kombinlerinde omzu açık elbise modellerini tercih etmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Uzun boylu bayanlar için omzu açık uzun elbise modelleri öne çıkmaktadır. Bu anlamda dikkat çekici cesur elbise giyinmeyi seven bayanlar için dekolte tercihi biçilmiş kaftan olarak öne çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kemerli Elbise Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir