Network 2016 -2017 Sonbahar / Kış Kataloğu

2016 / 2017 Sonbahar - Kış Katoloğu

2016 / 2017 Sonbahar – Kış Katoloğu

Dünyaca ünlü marka olan Network yine 2016 -2017 Sonbahar / Kış kataloğunda bir birinden iddialı tasarımlara yer vererek yeni yıl da farkını ortaya koyacak gibi görünmekte. Her zaman farklı tasarımlara yön veren ve her sezon daha da kendini yenileyen en tanındık markalardan Network her alanda ilgi görmeyi başarmış ve ayrıca bayan giyimde de çok fazla değişik tasarımlara  ve çok hoş olan tasarımlara yer vermiş durumdadır.

Network 2016 -2017 Sonbahar – Kış kataloğunda metalik bakır tonları oldukça dikkat çekmekte. Kıyafetlerin yanı sıra metalik bakır çanta ve ayakkabı modellerinde de çok hoş durmakta ve oldukça dikkat çekmekte. Bunun yanı sıra spor tarzı kıyafetlere yer var Network markası en iyi şekilde tasarımlarını moda severler ile buluşturdu. Ayrıca iskoç tarzı olan tasarımları da  Network markasında çok fazla ilgi ve takip  göreceğe benziyor.

Network 2016 – 2017 Sonbahar / Kış kataloğundaki içinde bulunan bazı görselleri sizlerle paylaştık. Aşağıda bunları inceleyebilir ve daha detaylı ve daha çok görsel için Network’un kendi sayfasında da inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yırtmaçlı Kalem Etek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir