Koton Bayan Bot Modelleri 2016

En Tarz Koton Bayan Bot Modelleri

En Tarz Bayan Bot Modelleri

bayan bot modelleri 2016, serin havaların gelmesi ile birlikte vitrinlerin en çok yer ayrılan aksesuarı olmaya başladı. Yazılarımızda Koton markası için söylediğimiz çok kısa bir şey vardır, hem kalite hem de uygun fiyat arayanların mutlaka bakması gereken çok geniş ve güzel bir koleksiyonu bulunmaktadır diye.

Bayan Bot Modelleri Çok Tarz

Sivri burunlu bayan bot modelleri ile en iddialı kombinlerin vazgeçilmezlerinden olan Koton bot modelleri, arkadan kurdele detaylı çok şirin modellerle de bayanların ilgisini üzerinde toplamaya devam ediyor.

Zincir detaylı Koton bot modelleri özellikle sokak modasında ön plana çıkarken, parlak ve göz kamaştırıcı güzellikte olan ince topuklu bot modellerine iddialı bir gece kıyafeti ile gönül rahatlığı içinde kombin şansı tanımanızı tavsiye edebiliriz.

Hemen hemen bütün tarzlara hitap eden Koton bot modelleri 2016, hoşumuza en çok giden ve 2016 yılında en trend seçenekler arasında yerini alacak olan modellerin derlemesine bir göz atacak olursak:

Bir önceki yazımız olan Harley Davidson Bot Modelleri başlıklı makalemizde Harley Davidson, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir