Kot Etek Üzerine Ne Giyilir

 

En Güzel Kot Etek Kombinleri

En güzel kot etek modellerinde çiçek desenler ön planda. Çok zarif çiçek işlemelerin olduğu mini bot kor etek üzerine tüllü beyaz üst tercihleri, gömlek veya tişört olabilir. Bunlara ek olarak düz taban spor ayakkabı veya boy dezavantajını air max spor ayakkabı ile kapatabilir ve sokak modasında çok zarif bir kombine imza atabilirsiniz.

Kot etek üzerine ne giyilir? En güzel kot etek kombinleri için nelere dikkat edilmelidir? bu ve daha fazla detayı görsellerle birlikte sizlerle paylaşacağız.

Ön planda olan üst kısım için renkler;

  • Pastel tonlar
  • Beyaz
  • Pembe

Kot etek modellerinde düğmeli tasarımlar bir çok farklı tarz ve konsepti bir araya getirmeniz için oldukça yerinde bir tercih olacaktır. Bu tasarımlarda özellikle sokak modasında ya da yazlık tatilleriniz de oldukça şık ve pratik kombinler oluşturabilirsiniz. Bir kaç görsele göz atıp en şık kombin için dikkat etmemiz gereken nüanslara bakacak olursak:

En Özel Kot Etek Kombinleri.

En özel kot etek kombinleri için vazgeçilmez renk olan beyaz veya tişörtler üzerinde olacak siyah şık amblem veya desenler oldukça zarif duracaktır. Bu zerafetinizi siyah desen ve amblemle aynı renk tonlarından olan siyah ayakkabı veya sandaletle tamamlamanız oldukça hoş olacaktır.

En Şık Kot Etek Kombinleri.

En Şık Kot Etek Kombinleri denildiğinde beyaz , pudra ve pembe üst tercihleri ile birlikte pastel tonlar akıllara ilk gelen tonlar olmaktadır. Önden düğmeli oldukça hoş kot etek modelleri ile birlikte bu zarif ve asil renkleri bir arada kullandığınızda ayakkabı tercihlerinizi beyaz olarak kullanmanız oldukça yerinde bir tercih olacaktır.

Kilolular için ise özellikle siyah ve tonlarını üst kıyafet olarak tavsiye edebiliriz.

Büyük Beden Kot Etek Kombinleri

Kot Etek Kombinleri için üst tercihiniz siyah tonlardan tercih edeceğiniz veya gömlek olabilir. Beden ölçüleri olarak kolları bol kesim tasarımlar tercih etmeniz fazla kilolarınızdan ilk etapta bakışları uzaklaştırmaya yetecek ve gözleri zerafetinizde toplayacaktır.

En Tarz Kot Etek Kombinleri

Taşlanmış kot etek modellerii ile beyaz renkli veya tişört tercihleri sizlerin tarzını yansıtacak oldukça iddialı kombinleri oluşturmanıza yetecektir. Bu kombini şık beyaz bir spor ayakkabı ile tamamlamanız oldukça güzel olacaktır.

En Zarif Kot Etek Kombinleri

Önden yırtmaçlı kot etek modelleri ile birlikte tercih edeceğiniz pembe veya sıcak tonlardaki triko modelleri sizlerin ışığınızı arttırarak çevrenize saçacaktır. Pembe üst tercihi için kotu renkli yazlı tasarımlar ise sizleri sokak modasının en güzel kızları arasında göstermeye yetecektir.

Önden Yırtmaçlı Kot Etek Kombinleri

Önden Yırtmaçlı Kot Etek Kombinleri için kemer detayları ve bu kemer rengine uygun ayakkabı tercihi önemlidir. Özellikle toprak tonlardan seçim yapacağınız kemer ve ayakkabınızı tamamlamanız için şık beyaz bir gömlek veya tüllü üst giysi tercihleri oldukça hoş olacaktır.

Önden Düğmeli Kot Etek Kombinleri

Kot etek kombinleri dendiğinde önden düğmeli kot etek tercihleri bir hayli ön planda durmaktadır. Bunun için midi boy önden düğmeli bir kot etek tercihinin oldukça farklı varyasyonlar oluşturmaya yeteceğini ifade etmeliyiz. Kot etek modeli düğmeli olursa üst tercihinizin de beyaz ve düğmeli tasarımlar örneğin gömlek olmasını tavsiye ederiz. Bu noktada için spor ayakkabı, gece davetleri için süet yarım bot tasarımları tavsiyemiz olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Etek Üzerine Ne Giyilir başlıklı makalemizde Beyaz etek kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir