Kışlık Tesettür Modası 2015-2016

Kayra Giyim 2015-2016 Kışlık Modeller

Kayra Giyim 2015-2016 Kışlık Modeller

Kışlık  tesettür modası 2015-2016 bayanların birbirinden şık kombinler için en basit elbiselerden muhteşem tasarımlar oluşturmasına büyük olanaklar sağlayacak. Şöyle ki tesettür modası için bayanlar gardroplarını karıştırınca en çok bulunan tunik, uzun etek, bol kesim pantolon vb. kıyafetlerin birlikteliğinden oluşacak en güzel kombin modellerinin en moda hallerini sizlerle paylaşacağız.

Kışlık tesettür modası 2015-2016  bir çok ünlü firmanın yeni serisi ile daha fazla güzelleşti. Örneğin Armine giyim tunik modelleri, Sefamerve etek modelleri, Kayra giyim pardesüleri... en çok dikkat çeken çizgilere sahip. Zerafetin ve sadelikten oluşan göz alıcılığın en trend kombinleri için her zaman ünlü markalara ihtiyacınız bile yoktur. Örneğin bu yılın modası balıkçı yaka kazak modellerini kahve ve toprak rengi tonlarda kendiniz örenilir, belden oturtmalı pileli uzun bir etekle gayet şık kombinleyebilirsiniz.

Kışlık tesettür modası 2016-2016 ayakkabı tercihi olarak kalın topuklu yandan fermuarlı modeller için oldukça uygun olacaktır. Hem pratik giyim sağlayan hem de hemen hemen her kombin için uygun duran kalın topuklu yandan fermuarlı bot modelleri şık bir etek ve balıkçı yaka kazak modeli ile gayet zarif duracaktır. Görsellerden en çok üzerinde durduğumuz  pardesü modellerini incelemenizde fayda vardır. Her bayanın elinin önünde bulunan kıyafetlerden oluşturabileceği birbirinden basit ve aynı zamanda şık kombinlere yer vermeye çalıştık:

Bir önceki yazımız olan Orta Yaş Pardesü Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Orta Yaş Pardesü, Armine Pardesü 2016 ve En Güzel PArdesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • 2016 ferace modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir