Kırmızı Abiye Modelleri 2016

En Yeni Kırmızı Abiye Modeli

En Yeni Kırmızı Abiye Modeli

Bayanların her daim gözdesi olan kırmızı renkli abiye modelleri, 2016 yılında da çok zarif ve iddialı. En güzel davetlerin en uyumlu kombinlerinde mutlaka yer verilen kırmızı abiye modelleri bayanlar için 2016 yılında süslemeli modelleri ile oldukça farklı geliyor.

Kırmızı , sade kumaşlara işlemelerin entegre edilmesi ile büyük beğeni kazandı. Dünya’nın farklı bölgelerinde ve büyük giyim mağazalarında görücüye çıkan modeller bayanlar tarafından alınmaya başladı bile. İstanbul’da modanın nabzı dediğimiz Nişantaşı, Etiler ve Beşiktaş’ta bulunan bir çok ünlü marka ürünleri ile göz doldurdu.

Hem Sade Hem İşlemeli

İlk göze çarpan zıtlıkların birleşimi denilebilecek, sade kumaş türlerine eklenen zarif işlemeler oldukça göz alıcı. Aksesuar süslemeleri ile bayanların oldukça fazla yer verdikleri bu modeller için, zarif avuç içi bir çanta modeli tamamlayıcı olacaktır. Kemer detaylarını seven bayanlar için, parlak taşlardan oluşmuş kemer detayına ek olarak parlak aksesuar kullanımı gayet zarif duracaktır.

En Özel Davetlerin Vazgeçilmezi Kırmızı Abiye Modelleri

Özellikle nişan, mezuniyet gibi bayanların çok önem verdikleri gecelerde yer verdiği kırmızı renkli abiye modelleri gerçekten göz alıcı güzelliği ve modelleri ile bayanları büyülemeye devam ediyor. Kendi tasarımcınıza veya hazır satış yapan firmalardan rahatlıkla bu yeni sezonda bulabileceğiniz sizler için derlediğimiz bazı kırmızı abiye modelleri ise şu şekilde:

 

Bir önceki yazımız olan Türbanlı Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Türbanlı Abiye Modelleri, 2016 Abiye Modelleri ve Yeni Sezon Türbanlı Abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • kırmızı abiye modelleri 2016
Pin It

2 - “Kırmızı Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir