Kilolu Kadınlar Nasıl Pantolon Tercih Etmeli

Kilolu kadınlar için çiçek desenli pantolon modelleri

Kilolu kadınlar için çiçek

Kadınların fazla kiloları her dönem yeni moda akımlarının başlamasına öncülük etmiştir demek pek abartılı olmaz. Zira kadınların kilo takıntısı gardroplarını baştan sona yenilemelerine kadar uzanan bir değişime öncülük etmektedir. Peki kilo problemi olan kadınlar nasıl pantolonlar tercih etmelidir bu yazımızda madderler halinde sizlerle onu paylaşacağız .

Koyu renk dar kesim modeller

İlk olarak kilolu kadınlar nasıl tercih etmeli sorusunun yanıtı olarak koyu renk dar kesim pantolonlar üzerine bol kesim bluz modellerini söyleyebiliriz. Hem iddialı hem de şık bir tasarım isteyen kadınlar ayak bileğinde dar biten pantolon tercihlerinde bulunabilir.

Dip not olarak özel günlerde siyah dar kesim pantolon üzerine giyinilecek beyaz renkli bir ve tarz koyu renk bir ceket sizleri kilonuzla değil tarzınızla ön plana çıkarakacaktır diyerek bir sonraki tasarım önerimize geçelim.

Kilolu kadınlar için en güzel pantolon seçimleri

Kilolu kadınlar için en güzel pantolon seçimleri

Bol kesim yüksek bel pantolonlar

Özellikle yüksek bel eğer ki boy probleminiz ve veya takıntınız yoksa göbek kısmını daha toparlayacağından kilolu kadınlar için oldukça şık bir tercih olacaktır. Burada feminen bir görünüş için küçük taşlı aksesuar tercihleri ön planda olmalıdır.

Dip not verecek olursak;küçük çanta, bronş vb aksesuarlar kilolu kadınların tercih etmesi gereken zerafeti arttırıcı ayrıntılar olarak modanın trendleri arasında yer almaktadır.

Kilolu kadınlar nasıl pantolon tercih etmeli sorusuna bir diğer alternatif ise ilk bakışları desenlere örneğin çiçek işlemelere çekecek tasarımlar tercih etmek yönünde olmalıdır. Özellikle bahar aylarında sokak modasında ön plana çıkmak isteyen şirin ve sempatik görünüş için biçilmiş bir kaftan olan çiçek desenlerin ön planda olduğunu belirtmeliyiz.

Kilolu kadınlar nasıl pantolon tercih etmeli

Kilolu kadınlar nasıl pantolon tercih etmeli

Bir önceki yazımız olan Yırtık Kot Pantolon Modelleri 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir