Juicy Couture 2015 İlkbahar Koleksiyonu

Ceket Juicy Couture 2015 İlkbahar Koleksiyonu

Ceket İlkbahar Koleksiyonu

2015’e girilmesi ile birlikte dünya çapında moda sektörünün de hareketlendiğini söyleyebiliriz. Çok sayıda başarılı markanın yeni yıla özel olarak ürettikleri koleksiyonlar tanıtılmaya başlandı ve bu durum moda tutkunlarını heyecanlandırmaya yetiyor. Bu markalar arasında Amerika’nın en büyük hazır giyim markalarından birisi olan ’de dahil oldu ve 2015 senesinin ilkbahar dönemi için hazırladığı koleksiyon ile moda tutkunlarının beğenisine çıktı. İlk olarak moda otoriteleri tarafından değerlendirilen koleksiyonun beğenildiğini ve başarılı bulunduğunu belirtmeliyiz. Moda tutkunlarının da geçer not verdiği koleksiyon hem görsellik hem de işlevsel özellikler bakımından bir çok avantajı beraberinde getiriyor diyebiliriz.

Juicy Couture 2015 ilkbahar koleksiyonu aklınıza gelebilecek her tarzda ürünü barındıran, şık, zarif, çekici ve rahat modellerden oluşuyor. Modellerde görselliğin ön planda tutulmuş olması iddialı bir kombin yapmak isteyen hanımlar için büyük avantajları beraberinde getiriyor. İlk olarak dikkat çeken modeller olarak da elbiselerden söz edilebilir. Hem gündelik yaşamda kullanılabilecek tarzda hem de gece davetlerine giderken tercih edebileceğiniz çiçek motifleri ile süslenmiş elbiselerin çok beğenileceğini düşünüyoruz. Bu tarz elbiselerde isterseniz kolsuz ve uzun bir elbiseye yönelebilir ya da mini tarzdaki elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Juicy Couture 2015 ilkbahar koleksiyonu içerisinde yer alan ceketlerinde çok popüler olacağını düşünüyoruz. Deri ceket modellerinin hanımlara ne kadar yakıştığı su götürmek bir gerçek ve Juicy Couture gibi kaliteli bir markanın ürettiği modeller çok daha başarılı sonuçlar elde edilmesine olanak sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Topshop 2015 İlkbahar Modelleri başlıklı makalemizde Topshop, Topshop 2015 ve Topshop 2015 İlkbahar Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir