En Yeni Yeşil Abiye Modelleri

Angelina Jolie Yeşil Renkli Şık Abiye Modeli

Angelina Jolie Yeşil Renkli Şık Abiye Modeli

 

En yeni yeşil abiye modelleri her sezon kendini yenilemektedir. Yeşil renk tonları her zaman bayanlara çok yakışmaktadır. En sade kıyafetten en şık kıyafet modeline kadar yeşil renk oldukça göz doldurucu olabilmektedir. Özellikle özel davetlerde sıklıkla bayanlar tercihlerini  yeşil tonlarda ki abiye modellerinden yana kullanmaktadır.

En Yeni Yeşil Abiye Modelleri ünlü bayanlar tarafından da beğeni görmekte ve bir birinden iddalı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Özel günler için tasarlanan bir birinden güzel yeşil abiye modellerinden bir kaç kombini örneğini ele alırsak ; şık ve göz alıcı görünmek isteyen bayanlar özellikle genç kızlarda çok hoş duracak kabarık etekli straplez yeşil renkte abiye modelini dore renkli bir ayakkabı ve küçük bir el çantası ile tamamlayarak ayrıca aksesuar  yeşil taşlı bir kolye tercih ederek gittikleri davetlerde oldukça hoş görüneceklerdir. Ayrıca yeşil renkli abiye modellerinde tül detayı çok zarif durmaktadır. Başlı başına iddalı bir renk haline gelen yeşil renge tül detayı ise ayrı bir hava vermektedir.

En Yeni Yeşil Abiye Modelleri eskilerde çok fazla istek görmese de son zamanlarda oldukça şık ve tarz olan  modellerle birlikte bayanların gözdesi haline gelmeye başlamış ve bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.. Aşağıda ki görsellere bakılacak olursa bir birinden şık modelleri görebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Balık Etek Abiye Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Balık Etek Abiyeler, En Güzel Balık Etek Abiyeler ve Yeni Sezon Balık Etek Abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir