En Güzel İki Yırtmaçlı Uzun Etek Modelleri

en guzel iki yandan yirtmacli uzun etek modelleri

en guzel iki yandan yirtmacli uzun etek modelleri

Bayanların beğenerek giydikleri yırtmaçlı etek modelleri içinde önden iki yırtmaç detayı bulunan uzun etek modelleri yeni sezonda oldukça gözde olacağa benziyor. Özellikle derin yırtmaç detaylı uzun etek modelleri ise iddalı bayanların ilgi odağı olmuş durumda.

İki yırtmaç detayı bulunan uzun etek modellerini bayanlar çok rahat bir şekilde kombin yapabilirler. Sade renklerin yanı sıra desenli uzun iki yandan yırtmaçlı etek modelleri de göz doldurmakta. Bayanların şıklığına şıklık katan bu etek modelleri gün geçtikçe daha çok beğeni görmektedir.  Özellikle desenli iki yırtmaç detayı bulunan uzun etek modelleri beğeni kazanan modellerin başında gelmektedir. Bayanların günlük yaşantılarında sıklıkla tercih ettiği modeller arasında ilk sıralarda yer almaktadırlar.

İki yırtmaçlı uzun etek modelleri topuklu ayakkabılarla da çok fazla uyum sağlamakta ve bayanların güzelliklerine güzellik katmaktadır.  Sizler için bir birinden iddalı iki yırtmaç detaylı uzun etek modellerinden oluşan bazı görselleri paylaşmak istedik. Bu görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Lacivert Kloş Etek Kombinleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1828 kxtAZ6o988UqlcSqV2scssVfOohmHZKk-MaXTyHTnaI5NQ7xAPoqMW8pgyNsdjIQ b9fe7d6f213d22f44233c535880694d416259683&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir