En Güzel Desenli Gömlek Kombinleri

Desenli Çok Kibar Bayan Gömlek Modelleri

Desenli Çok Kibar Bayan Gömlek Modelleri

Desenli gömlek modelleri gün geçtikçe daha da güzel modellerle kendini daha da çok göstermek ve de çok fazla ilgi görmektedir. Desenli gömlek modellerini kombilemek hem çok zevkli hem de çok kolaydır.

Desenli Dökümlü Gömlek Modelleri Tayt İle Çok Uyum Sağlamaktadı

Desenli gömlek modellerini günlük hayatta taytlar ile kombinleyebilirsiniz. Hem çok rahat hem de çok şık bir görüntü olacaktır. Spor ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

Taytların yanı sıra dar kot pantolon veya dar kumaş pantolon üzerine dökümlü ve desenli gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Kot pantolon ile kombin yaptığınızda günlük yaşantıda , kumaş pantolon tercih ettiğiniz desenli gömlek modelini topuklu ayakkabılar ile kombinlediğinizde iş yaşantınızda da rahatlıkla giyinebilirsiniz.

Desenli Gömlek Modelleri Dar Kesim Eteklerle Uyum İçindedir.

Desenli gömlek modellerini kesinlikle dar kesim ve ya kalem eteklerle tercih etmelisiniz. Özellikle açık renklerde çiçek desenli olan dökümlü gömlekler beyaz dar kesim bir etek ile çok yakışmaktadır. Böyle bir kıyafeti topuklu ayakkabı ve açık tonlarda bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Lady Q Modelleri başlıklı makalemizde Lady Q, Şık Yeni Sezon Lady Q Modelleri ve Yeni Sezon Lady Q Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir