Culotte Pantolon Kombinleri 2016

Culotte Pantolon Kombinleri 2016

Kombinleri 2016

Culotte Pantolon kombinleri 2016, hem rahatlığı hem de zerafeti tam anlamı ile yansıtmakta. Yeni sezonda bir çok Avrupa defilesinde boy gösteren Culotte Pantolon modelleri için yeni kombin seçeneklerine yer vereceğiz. Özellikle Beyaz ve mavi tonlarla yapılan birbirinden şık kombinleri için en ideal kıyafet seçimlerine yer vereceğiz.

Culotte Pantolon kombinleri 2016, geniş, rahat ve tarz olma seçeneği ile tercih nedeni olmakta. Şık bir pantolon seçeneği ile zarif bir kombin isteyen bayanlar için 2016 trend pantolon kombinin için beyaz Culotte Pantolon modeli ile birlikte beyaz bluz ve şık aksesuar seçeneği ile birlikte dolgu topuklu ayakkabı modellerini tavsiye edebiliriz.

Culotte Pantolon kombinleri 2016, desenli kombinlerin albenisini bayanlara sunmakta. Burada dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan birisi ise üst kısmın tek ve açık bir renk seçilmesi. Komple desenlerden oluşan bir kombin özellikle Culotte Pantolon modellerinde çok hoş durmayabilir.

İşte birbirinden güzel Culotte Pantolon kombin modelleri 2016 öne çıkan görselleri:

Bir önceki yazımız olan 2016 Payetli Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde İroni Payetli Pantolon 2016, Payetli Pantolon ve Yeni Sezon PAyetli Pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir