Çiçekli Çorap Modelleri

Floral desen her zaman sevilen bir desendir; çiçekli elbise ve etek modelleri, çiçek desenli bluz ve gömlekler daima alıcı bulur. Çorapların bol çeşitli kalabalık dünyasında da bu yüzden sayısız çiçek desenli çorap çeşidi bulunuyor. Pantolonların altına giyilecek patik veya diz altı çorap modelleri sevimli bir görünüm sergilerken üzerinde incecik çiçek, dal ve yaprak motiflerinin bulunduğu naylon çoraplar özellikle kısa eteklerle giyildiğinde kıyafetlere zarif ve kadınsı bir hava katıyor.

Çiçekli çorap modelleri arasında sizi sarhoş edecek bol çeşit bulabilirsiniz; ayaklarınızı kışın soğuğundan koruyacak pamuklu, havlu veya yün çorap çeşitlerinden ağır, asil veya dişi bir görünüm verenlere kadar.

Çiçek motifli çorap modelleri

Çiçek motifli çorap modelleri

Üzerinde rengarenk çiçek figürleri olan uzun çorapları kalem etek çeşitleriyle, kot veya kadife eteklerle giyebilirsiniz. Çoraplar dışındaki parçaları tek renk ve sade tutarsanız çoraplarınız daha dikkat çekici görünecektir. Kırmızı, mavi, mor, yeşil gibi renklerden oluşmuş bir çift çiçekli çorap kısa siyah kot etek, küçük bir siyah hırka ve aynı renkteki ayakkabılarla kombinlendiğinde cıvıl cıvıl çoraplar çarpıcı bir şekilde ön plana çıkar.

Özel günler, geceler ve bazı davetler içinse yan veya arka kısmında uzunlamasına çiçek motifleri olan bir çift naylon çorabı tercih edebilirsiniz.  Böyle bir kıyafet kullandığınız diğer parçalara bağlı olarak sizi zarif, hanım hanımcık veya kadınsı bir havaya sokabilir. Çiçekli çoraplarınızla nasıl bir hava vereceğinize keyfinize, zevkinize, tarzınıza ve bulunacağınız ortama bağlı olarak karar vermelisiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir