Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri 2016

Fazla kiloları bulunan bayanlar için tesettür abiye tercihlerinde dikkat edilecek noktaları 2 başlık atında sizlerle paylaşacağız. Öncelikli olarak fazla kilolarından şikayetçi olmayıp kamuflaj yapma gereği duymayan bayanlara ve daha zayıf gözükmek isteyenler için kamuflaj seçeneklerini sizlerle paylaşalım.

Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri 2016 için kilo takıntısı olmayan bayanlara bordo, mürdüm , saks mavisi ve düz tasarı modeller tavsiye etmekteyiz. Özellikle açık renkli Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri üzerine bir tık daha koyu eşarp ve çanta seçimi gayet hoş duracaktır. Peki daha çok merak edilen soruya daha fazla yer ayırarak cevap verecek olursak, fazla kilolar kamuflesi için nelere dikkat edilmeli ve 2016 yılı için öne çıkan tasarımlar nelerdir?

Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri 2016, için koyu renk tasarımlar ve fazlalık olan bölgelere katlı ve dökümlü kesimler oldukça uygun olacaktır. Özellikle siyah ve koyu tonlar üzerine oldukça küçük boyutlarda yer alan aksesuar seçimleri işinizi kolaylaştıracaktır. Sizlerle paylaştığımız görsellerden de anlaşılacağı gibi altın kurak 2016 yılı için koyu renk tasarımlar üzerine oldukça küçük detaylı kemer, broş, işleme detayları olacaktır. Özellikle fazlalıklarınızın dikkat çekmektense bu broşlara gözlerin kayacağı bu durum ile fazla kiloların ilk bakışta dahi kamufle olduğunu belirtelim.

Sizler için derlediğimiz ilham verici birbirinden güzel Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri 2016 için görseller:

Bir önceki yazımız olan Tesettür Sokak Modası 2016 başlıklı makalemizde Sokak Tesettür Modası 2016, Spor Tesettür Giyim Modası ve Tesettür Giyimde Sokak Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2 - “Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir