Bebe Yaka Şifon Bluz Modelleri 2016

En Güzel Bebe Yaka Şifon Bluz Modelleri 2016

En Güzel Bebe Yaka Şifon Bluz Modelleri 2016

Yeni sezonun en güzel uyumlu giyim tarzında baş aktör olan bluz modelleri için şifon detaylara entegre olan bebe yaka tasarımlar tek kelime ile bayanlar için mükemmele yakın uyumlu kombinler oluşturmakta. Özellikle genç bayan kitleye hitap eden zarif tasarımların oluşturduğu tasarımlar için uyumlu bir kaç örnek sunmakla birlikte en güzel giyim ipuçlarına birlikte göz atalım:

Bebe Yaka Şifon Bluz Modelleri 2016, bebe yakada zımba detayları ile birlikte en iddialı kombinler için öne çıkmakta. Özellikle çan etek modelleri ile birlikte renk uyumu olarak lacivert etek, beyaz şifon bluz ve koyu renk yaka üzerine zımba detayları bir hayli şık durmakta. Bu kombinler için rugan tarzı bayanlar için yeni tarz ayakkabı klasiğini tercih edebilirsiniz. Özellikle zımba detaylar koyu yakalar üzerinde parlak tasarımları ile kendisini bir hayli şık gösterecektir.

Bebe Yaka Şifon Bluz Modelleri 2016, dantel detayların şifon kumaşlarla entegre halinde bir hayli şık durmakta. Bayanlar için bebe yaka tasarımlar için genellikle zarif etekler uyumlu olmakla birlikte sigaret pantolon kombinlerinin de bir hayli şık olacağını söyleyebiliriz. Puantiye detaylar, beyazsiyah ve yeşil tonlar Bebe Yaka Şifon Bluz Modelleri 2016 yılı için en moda tasarımlar arasında yer almakta.

Bebe Yaka Şifon Bluz Modelleri 2016, için sizlere ilham verecek  birbirinden şık tasarımların görsellerini şu şekilde paylaşabiliriz:

Bir önceki yazımız olan Saks Mavisi Bluz Kombinleri başlıklı makalemizde Saks Mavisi, Saks Mavisi Bluz ve Saks Mavisi Bluz Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir