Bayan Kadife Pantolon Kombinleri

En İddialı Kadife Pantolon Kombinleri

En İddialı Kadife Pantolon Kombinleri

Bayan kadife pantolon kombinleri, 2016 yılında yeni bir trend oluşturacak. Özellikle serin havalardan korunmak isteyenler ve aynı zamanda kadife pantolonun şıklığından faydalanmak isteyen bayanlar için ilk göze çarpan model ve kombinler için önemli ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

Yüksek Bel Kadife Pantolon Kombinleri

Yeni trend yüksek bel pantolon modelleri ile kadife bayan pantolon modellerinin aynı potada eritilmesi ile göz alıcı modeller olan yüksek bel baş başlına bir zerafet resmi. Peki en şık kombinleri için ne yapabiliriz? Zarif bir sade gömlek ile oldukça şık kombin yapabileceğiniz kadife yüksek bel pantolon modelleri için Defacto modellerine bir göz atalım:

Düşük Bel Pantolon Kombinleri:

Öncelikli olarak kilo problemleri olan bayanlar çok uyumlu seçenek olmadığını belirtmeliyiz. Bayanlar için çok zarif kadife düşük bel pantolon modellerine eşlik edecek çok çeşitli kesim ve tarz olmasına rağmen sizlere tavsiyemiz renk uyumuna dikkat etmeniz. Özellikle bordo renkli kadife düşük bel pantolon kombinlerinin oldukça hoş olduğunu söylemeliyiz. Siyah üst modeli ve bordo ve tonlarında yer alacak modelleri sizlere tavsiye edebiliriz. Kısa bot modellerini üst kombin için uyumlu hale getirdiğiniz zaman oldukça şık kombinler ortaya çıkacaktır.

Birbirinden güzel bayan kadife pantolon kombinleri için fotroğrafları tıklayarak büyütebilir ve inceleyebilirsiniz:

Bir önceki yazımız olan En iyi bayan kumaş pantolon markaları başlıklı makalemizde 2016 Bayan Kumaş Pantolon Modelleri, Bayan Pantolon Markaları ve En Kaliteli Bayan Pantolon Markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir