Balık Etek Elbise Modelleri 2016

Bayanlar her zaman şık ve zarif görüntüye sahip olmak isterler. Son zamanların gözdesi balık etek elbise modelleri bayanların ilgi alanına yer almaktadır. Özel günlerde ve günlük yaşantılarında rahatlıkla kullanabilecekleri balık etek elbise modelleri bulunmaktadır. Balık etek elbise modelleri bir bayana ayrı yakışmakta ve ayrı bir hava vermektedir.

 

Balık etek elbise modellerinde ayakkabı ve aksesuar seçimi çok önemlidir. Cep detayı bulunan ve bunun yanı sıra siyah düğmelerle şekillendirilmiş bir balık elbise modelini siyah bir ince kemer ve önü açık yüksek tabanlı bir ayakkabı ile tamamlamamız yeterli olacaktır . Sade siyah yarım kollu ve fiyonk detayı ile tamamlanmış bir balık elbiseyi de saçları açık bir şekilde kullanmak ayrı bir hoş duracaktır. Bu tip bir balık etek elbise modelini renkli bir ayakkabı ile de tamamlayabiliriz. Günlük yaşantımızda rahatlıkla tercih edebileceğimiz balık etek modelleri içinde yarım kollu , yuvarlak yaka ve puantiyeli bir elbise seçebiliriz.Bu tarz bir balık etek elbise modelini ise siyah bir elbise ve siyah bir kol çantası eşliğinde kullanabiliriz.

Balık etek modelleri içinde siyah renk ayrı bir zarif durmaktadır. Siyah renk hemen hemen bütün elbiselerde ayrı zarif durmaktadır. Bu tarz siyah balık etek elbise modellerinde beyaz ile detaylandırılmış elbiselerimizi ise siyah topuklu bir ayakkabı ve renkli bir çanta ile kombini edebiliriz. Ayrıca özel günler için sade  saks mavisi bir balık etek elbise modelini tercih etmemiz çok doğru olacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Günlük Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Günlük Elbiseler 2016, Yeni sezon günlük elbise modelleri ve Yeni Sezon Günlük Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir