Akay Gelinlik Modelleri

Yeni Akay Gelinlik Modelleri

Yeni Akay Gelinlik Modelleri

Gelinlik ne kadar da gösterişli bir kıyafet değil mi? Peki, kendi düğününüz bir daha asla yaşayamayacağız daha doğru bu şekilde ümit ederek gerçekleşecek bir olay ve böylesine özel bir günde gösterişli olmak yeterli olacak mıdır? Ya sizlere daha da gösterişli ve şık bir görüntüye bürünebileceğiniz söyleseydim. İşte bahsettiğim daha gösterişli ve daha şık bir görüntü için sizlere tavsiyem Akay gelinlikler olacaktır. Türkiye’deki en başarılı gelinlik markalarından birisi haline gelen ve bu övgüyü de sonuna kadar hak eden marka, her sene olduğu gibi bu senede son derece başarılı modeller ile karşınıza çıkıyor.

Akay gelinlik modelleri arasında yer alan ve ilk olarak göze çarpan model balık etekli gelinlikler olacaktır. Kendisine güvenen, vücuduna güvenen bayanlar için en ideal gelinli kolan balık etekli modeller sayesinde kendi düğününüzde daha önce hiç görülmemiş bir şekilde şık olabilirsiniz. Balık eteğin vücudunuzu sarması ve hatlarınızı ortaya çıkartması çok daha iddialı bir görüntüye bürünmenizi sağlayacaktır.

Akay gelinlik modelleri içinden daha alışıldık bir model arayanlar için ise prenses gelinlikleri önerebiliriz. Geniş kalçaya sahip bayanların daha orantılı bir görüntüye bürünmesine olanak sağlayan bu modeller sayesinde ciddi bir tatmin duygusu yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Alternatif olarak ise starplez gelinlikleri önerdiğimizi de aklınızdan çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Nine West Çanta Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • Akay Gelinlik
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir