2016’nın Moda Renkleri

Çift Etekli Saks Mavisi Abiye Modelleri

Çift Etekli Saks Mavisi Abiye Modelleri

2016’nın moda renkleri bayanların en merak ettikleri sorunun başında gelmektedir. Her senenin modası olan elbiseler, abiyeler, pantolonlar, etekler… 2016’nın en trend renkleri ile çok daha güzel olacaktır. Peki bu yılın en moda ve güzel renkleri neler olacak?

Bordo, Pudra, Saks Mavisi, Zümrüt Yeşili…

Bayanlar için en özel ve en trend renkler denildiği zaman 2016 için en şık renkler olarak karşımıza

Tül Süslemeli Bordo Renkli Abiye Modelleri

Tül Süslemeli Bordo Renkli Abiye Modelleri

Bordo; Özellikle abiye tercihlerinde gayet şık duran bordo rengi, hem çok tarz hem de çok şık durmakta. Mutlaka bordo renk kıyafetlere göz atmalısınız.

Pudra; Özellikle genç bayanların midi boy elbiselerinde tercihleri halinde oldukça şık duracaktır. Sizlere tavsiyemiz pudra renginde olan kıyafetlerinizi aynı tonlarla olan diğer aksesuarlarla kombinleminiz olcaktır.

Saks Mavisi; Gec mavisi özellikle etek kısımlarında oldukça zarif durmaktadır. Hem sokak modasında hem de en güzel davetlerde tercih edeceğiniz saks mavisi kıyafetler oldukça zarif durmakta.

Saks Mavisi Çan Etek Modelleri

Saks Mavisi Çan Etek Modelleri

Zümrüt Yeşili; Bayanların özellikle pantolon kombinlerinde mutlaka tercih etmesi gereken moda renklerin başında gelmekte. Özellikle beyaz dantelli bluz veya dantelli gömlek kombinleri oldukça şık durmakta.

Renk Kadar Tarzda Önemli

Bir Diğer tavsiyemiz sadece renk uyumuna takılıp kalmaktan ziyade kendi tarzınıza uygun seçimler yapmanız yönünde olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kadife Etek Modelleri başlıklı makalemizde Kadife Etek, Kadife Etek Modelleri 2016 ve Kadife Etekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • 2016 nın moda renklerı
  • 2016 nın modası
  • kıyafetleri
Pin It

2 - “2016’nın Moda Renkleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir