2016 Yaz Sokak Modası

En Zarif 2016 Yaz Sokak Modası

En Zarif 2016 Yaz Sokak Modası

2016 yaz sokak modası için en trend tasarım ve kombinler bayanların yakın takibinde. En feminen kombinden en bohem tarza uzanan yelpazede bayanların gözü her sezon olduğu gibi yaz sokak modasında atıyor. Genç bayanlarla, orta yaş bayanların sokak modası anlayışı bu bağlamda birbirinden biraz farklılaşmakta. İşte yeni sezon 2016 yaz sokak modası için dikkat edilecek nüanslar:

2016 yaz sokak modası için her bayana hitap eden tasarımlardan başlayarak genç bayanların favorilerine yer verecek olursak; Çan etek ve pileli eteklerle birlikte sıcak havaların hakim olduğu sezon ürünlerinde çiçek desenler ağırlık kazanmakta. Yüksek topuklarla feminen hanımların sokak modasında ayrı bir parantez açtığı şık tasarımlar ve gladyatör tarzı sandaletlerde oldukça hoş kombinlere uzanabilirsiniz.

Özellikle iddialı kombinler için sokak modasının nabzını tutan güpürler bir hayli şık durmakta. Peki genç hanımlar için daha çok sokak modasının nabzı nasıl atmakta?

Yırtık Jean Kombinleri Sokak Modası

Yırtık Jean Kombinleri Sokak Modası

2016 yaz sokak modası için genç kızların tutkusu jean modası. Özellikle yırtık jean kombinlerinin öne çıktığı sokak modasında new balance ve nike markalarının oluşturduğu tarz kombinler gayet şık durmakta. Sadece jean pantolonlar değil, kot eteklerde de yırtık modası tüm hızı ile sokak modasına damgasını vurmakta.

2016 yaz sokak modası için yazın sıcak havalarına rağmen, tarz ceket kombinleri vazgeçilmezler arasında. Özellikle deri kombinler severler için veya motorcu tarzı konsepte sokak modası takip ederlere tavsiyemiz kemer detaylı zarif kısa ceket modelleri olacaktır.

İşte 2016 yaz sokak modası için öne çıkan birbirinden şık kombin örnekleri:

Bir önceki yazımız olan İş Görüşmesi İçin Nasıl Giyinilmeli başlıklı makalemizde İş Elbise Kombinleri, İş Görüşme Kombinleri ve İş Görüşmesi İçin Nasıl Giyinilmeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir