2016 Şifon Bluz Modelleri

Vero Moda Şifon Bluz Modelleri

Vero Moda Şifon Bluz Modelleri

Şifon bluz modelleri bayanların tercihlerinden çok zarif modelleri ile 2016 yılı için iddialı modelleri ile geliyor. Şifon detayları ile bir çok bayanın gönlünü alan özellikle krem ve beyaz renkli şifon detaylı bluz modellerinin en zarif kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız. Bir çok ünlü ve şık markanın biribirinden güzel şifon bluz modelleri ve zarif kombinlerine göz atalım…

2016 şifon bluz modelleri için en dikkat çekici model ve tasarımları olan markaların başında Vero Moda gelmekte. Ülkemizde bayanların koleksiyonlarını yakından takip ettiği Vero Moda özellikle şifon detaylı bluz modelleri ve en uyumlu kombin seçenekleri ile bayanların tercihlerinde ilk sıralarda kendine yer bulmaya devam ediyor. En basit ve kolay tercihi yapılan, aynı zamanda bayanların iddialı ve şık kombinleri için vazgeçilmezlerden olan Vero Moda şifon bluz modelleri için beyaz ve siyah renkler oldukça şık durmakta. Mutlaka midi etek modelleri ile birlikte kombin seçeneklerine göz atmanız gerektiğini söylemeliyiz.

2016 şifon bluz modellerinde bir diğer dikkatimizi çeken marka ve tasarımları ise Defacto olmakta. Özellikle genç kızların ilk tercih ettiği markaların başında gelen DeFacto birbirinden şık tasarımları ile tam not almakta. Zarif bir dar kot pantolon ile birbirinden güzel DeFacto şifon bluz modellerine göz atmanızda büyük fayda olacak.

Son olarak transparan modasını yakından takip edip, tül detayları sevenler için çok kaliteli bir marka olan İroni şifon bluz modellerine yer vareceğiz. İroni bayanların zerafet yarışında tercih edenleri her zaman bir adım önde başlatıyor. Zincir süslemeli detaylı İroni şifon bluz modelleri bu yıl oldukça hoş durmakta.

İşte birbirinden güzel 2016 şifon bluz modellerinden öne çıkanlar:

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Bluz Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Bluz Modelleri, Bluz Kombinleri ve Çiçek Desenli hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir