2016 Kırmızı Abiye Modelleri

En Yeni Yırtmaçlı Kırmızı Abiye Modeli

En Yeni Yırtmaçlı Kırmızı Abiye Modeli

2016 kırmızı abiye modelleri, her sezonun tasarımları ile yine bütün dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başaracağa benziyor. Her bayanın en iddialı davetlerin en iddialı kombinleri için sıklıkla başvurduğu kırmızı abiye modelleri 2016 yılı için hangi kombinlerle göz önüne çıkıyor hep birlikte göz atacağız.

2016 kırmızı abiye modelleri için ilk trend uzun boylu bayanlar için balık etekli dantel süslemeli modeller olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle uzun boylu diyoruz çünkü kısa boylu bayanlar için dezavantajlı bir tasarım olabilmektedir. 2016 kırmızı abiye trendlerinde askılı kollu modellerle birlikte özellikte topuz saç modelleri gayet şık durmakta.

Birbirinden güzel ve şık markaların tasarımlarının yanı sıra özel tasarımlar ile birbirinden kaliteli butik mağazalar oldukça hoş modeller sunmakta. Butiklerde öne çıkan tarz ise sade modellerin üstünde yer alan ayrıntılı detaylar ve zarif küçük süslemelerdir diyebiliriz.

Bayanlar için son tavsiyeden sonra en trend 2016 kırmızı abiye modellerinin görsellerine geçeceğiz, mutlaka tasarımcınızdan yüksek topuklara uyumlu etek tarzı olan abiye modellerini isteyiniz. Bunun için balık etek veya gösterişli tüllü etek modelleri oldukça uygun olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Dantelli Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Abiye 2016, ve Dantelli Abiye 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir