2016 Elbise Modelleri

En Yeni Pembe Elbise Modelleri

En Yeni Pembe Elbise Modelleri

Yeni moda modelleri tasarımları, trend renkleri, öne çıkan süslemeleri yeni yıl için neler? En güzel 2016 elbise modelleri kombin seçenekleri ve görselleri ile sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

2016 Elbise Modelleri Lazer Kesimleri Trend

2016 elbise modelleri öne çıkan trendleri ile birlikte ilk olarak lazer kesim modası ile göz kamaştırıyor. Büyük ve kaliteli markaların (adL, Koton, Mango, İpekyol) yanı sıra özel tasarımlarla da öne çıkan lazer kesim ve en trend renkler olarak bu yıl pembe, kırmızı ve gece mavisi tonları oldukça şık gözükmekte.

2016 elbise modelleri içerisinde en şık kombin seçenekleri için ipuçları verecek olursak, zayıf ve uzun boylu bayanlar için pembe vb. açık renk seçenekleri hoş dururken, uzun ve yırtmaçlı elbise tasarımlarını üzerinizde denemenizde fayda bulunmaktadır.

Kilolarından şikayetçi olan bayanlar için koyu mavi tonlarının yanı sıra siyah ve pastel, geniş kesim tasarımlar oldukça uygun duracaktır. Ayrıca dağınık saç modelleri ile yüzünüzün tombulluğunu kamufle edebilirsiniz.

Kısa boylu bayanlar için midi boy elbise tasarımları ile birlikte platform topuklar oldukça şık duracaktır. İşte birbirinden şık 2016 elbise modelleri arasında öne çıkan kombin seçenekleri:

Bir önceki yazımız olan Kadife Kloş Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Kadife Kloş Elbise, Kloş Kadife Elbise ve Uzun Kloş Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir