2016 Dantelli Abiye Modelleri

Hanımların alışverişlerinde en dikkat çeken ve en özenle üzerinde durduğu kıyafet seçimlerinden biri kuşkusuz abiye tercihidir. Hele birde özel bir davette en özel konuk olmak isteyen bayanlar için dantelli abiye seçimi ne kadar önemlidir bazıları bunu hiç anlayamaz. 2016 dantelli abiye modellerinde öne çıkan model ve farklı kombin seçenekleri için bayanlar arasında yer alan yeni tendleri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

2016 dantelli  bayanların sadece zerafetini değil, göz önünde yer almasının tam not karşılığını yansıtmaktadır. Özellikle yeni trend olarak sırt ve kol dantel süslemeleri özellikle dikkat çekmektedir. 2016 dantelli abiye modellerinde en moda renkler ise kuşkusuz kırmızı, pembe, pudra ve siyah olarak karşımıza çıkmakta.

2016 dantelli abiye modelleri tasarım açısından uzun boylu bayanlar mini veya uzun abiye tercihlerinde kendi isteklerini rahatlıkla giyinebilirken, boy olarak uzun olmayanlar için ise mini ve mini dantelli abiye modelleri oldukça uygun duracaktır. Özellikle balık etek dantel süslemeli abiye modelleri yeni trendler arasında yer almakta.

İşte yeni yılda birbirinden şık ve iddialı dantelli abiye modellerinde öne çıkan trendler, tasarımlar çok rahatlıkla kendinizin tasarımcılardan yararlanacağı modeller arasında seçilmekle birlikte bir çok markanın ürünleri arasından rahatlıkla bulabileceğiniz modellerdir:

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiye Modelleri 2016 başlıklı makalemizde Düğün Tesettür Abiye Modelleri, Nişan Tesettür Abiye Modelleri 2016 ve Tesettür Anne Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • 2016 abiye
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir