2016 Çiçekli Elbise Modelleri

Cıvıl cıvıl, sokak modasının her sezon en gözdesi olan çiçek desenli elbise modelleri yeni sezon için de bayanların gözdesi oluyor. sadece mini ve midi boy çiçek desenli tasarımlar değil, özellikle tül detaylı uçuşan kumaşlardan oluşan tasarımlar için yeni sezonda boy gösteren modeller oldukça şık durmakta. Peki en yeni çiçek desenli tasarımlarda öne çıkanlar neler, hep birlikte bu yazımızda sizler için inceledik.

uçuşan kumaşlarla özellikle boyundan çapraz askılı tasarımlarla öne çıkmaktadır. Sokak modasında oldukça havalı duran, özel davetlerde oldukça ihtişamlı duracak tasarımları özellikle havuz başı, açık hava organizasyonlarında tercih etmeniz sizlerin iddiasını çok daha fazla arttıracaktır. Özellikle  zarif açık renkli küçük ve zincirli çanta tercihleri ile birlikte yüksek ince topuklar bir hayli şık durmaktadır.

2016 Çiçekli Elbise Modelleri, renk cümbüşüne şahitlik ederek zerafetinizi bir adım öteye taşımakta. Özellikle neşeli genç bayanların çevresine de bu enerjiyi yaymasına vesile olacak çiçek desenler bir heyli şık durmakta.

2016 çiçekli elbise modelleri, özellikle ilkbahar, yaz mevsimlerini işaret etse de son dönemlerde organizasyonlarda enerjik bayanların tercihleri arasında da büyük bir yer tutmakta. İşte sizlerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz birbirinden güzel çiçek desenli elbise modelleri 2016 için öne çıkan görseller:

Bir önceki yazımız olan 2016 Günlük Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Günlük Elbiseler 2016, Yeni sezon günlük elbise modelleri ve Yeni Sezon Günlük Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir