2015 Yeşil Pantolon Kombinleri

Yeni Sezon Yeşil Pantolon Kombinleri

Yeni Sezon Yeşil Pantolon Kombinleri

Yeşil doğaya ve bayana en iyi yakışan renkler arasındadır. Bayanların yeşil pantolon tutkusunu hepimiz bilir. Birde yeşil pantolon kombini iyi bir şekilde yakalandığı zaman, zerafetin tam adı ortaya konmuş olur. Yeşilin bir çok tonu bulunmakta ve buda kombin seçeneklerini artırmaktadır. Mint yeşili, petrol yeşili, su yeşili… bu renkler gerçekten bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almıştır ve almayada devam edeceğe benzemektedir.

2015 yeşil pantolon kombinleri yazımızda aklınıza en çok gelen, yeşil pantolonumun üstüne ne giysem, nasıl bir kombin oluşturmalıyım gibi soruların yanıtlarını arayacağız. Özellikle beyaz bluz, yeşil çanta ve topuklu ayakkabı modeli ile çok zarif bir kombin oluşturma örneğinizi unutmayınız.  Bir diğer kombin için çanta-ayakkabı rengi uyumu da oldukça hoş olacaktır. (En spor yeşil pantolon kombinli resimde sizlerle paylaştığımız gibi)

2015 yeşil pantolon kombinleri denildiğinde akla gelen bir diğer ayrıntı ise tamamlayıcı aksesuarlar olan takı modelleridir. Özellikle pantolon renginde çok zarif taşlardan oluşan kolyeleriniz varsa muhakkak kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra yeşil pantolon üzerine siyah gömlek veya siyah tişörtün çok hoş durduğunu belirtmeden geçamayacağiz. Tunik modelleri ilede oldukça zarif duran yeşil pantolon modelleri için alternatifler şu şekilde olabilir:

İşte birbirinden güzel yeşil pantolon modelleri ve kombinleri:

Bir önceki yazımız olan Bol Kesim Pantolon Kombinleri başlıklı makalemizde 2015 Pantolon Modelleri, Bol Kesim Pantolon Modelleri ve Bol Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir