2015 Yazlık Kombinler

Salaş Crop Bluz 2015 Yazlık Kombinler

Salaş Crop Bluz 2015

Bu yaz sezonu oldukça hızlı geçiyor. Birçok trend hayatımıza girerken kombinlerde buna göre şekil alıyor. Eğer ki yaz trendlerini yakalayabilmek istiyorsanız ilk olarak yazlık kombinlerinizi gözden geçirmeli ve sokak modasını takip etmelisiniz. Bu yüzden de sizlere yazlık kombinlerden söz etmek istiyoruz.

2015 yazlık kombinler geniş bir çeşitlilik barındırıyor. Hemen her tarzda kombin bulabilmek mümkünken bunlar arasında en fazla tercih edilen tarz ise bluz ve kot şortlar. Son derece sade fakat bir o kadar da çekici sonuçlara imza atabilen bluz ve kot şortlarda, şort tercihleri daha çok koyu mavi yönünde. Koyu mavi ve son derece kısa kot şortların salaş basic tişört ya da bluzlarla kombinlenmesini önerebiliriz. Eğer ki basic ürünlerin pek sevmiyorsanız işin içine azda olsa desen detayını katabilir ve bluzlarını bu şekilde seçebilirsiniz. Yaz mevsiminin bir diğer trendi ise kot pantolonlar. Dar kesim kotlar bu aralar bir hayli popüler hale gelmeye başladı ve bu kotların basic tişört, mint renk ceketlerle kombinlendiği zamanki görsellik sizleri de çok şaşırtacaktır.

2015 yazlık kombinler içerisinde salopetlerin de göz ardı edilemeyecek kadar kaliteli ve şık görüntüdüğünü unutmamakta fayda var. Özellikle de kot salopetler sokak modasının önemli parçalarından birisi haline geldi diyebiliriz. Salopetin içerisinde basic bir tişört ya da atlet giyerek kombininizi tamamlayabiliyorsunuz. Son olarak da elbiselerden söz etmek gerekiyor ise, kolsuz elbiselerin şuan için vazgeçilemeyecek modellerden birisi olduğunu belirtmekte fayda var.

Bir önceki yazımız olan Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bayramlık Blzu Modelleri, Bayramlık Elbise Modelleri ve Bayramlık Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir