2015 Yazlık Bayan Kapri Modelleri

2015 yazlık bayan kapri modelleri

2015 yazlık bayan kapri modelleri

Yaz aylarında en çok tercih edilen giyim modeli kapri olarak karşımıza çıkmakta. Sıcakların etkisini azaltabilmek için bir nebzede olasa rahat ve ferah modellere yönelen bayanlar en çok kapri modellerini tercih etmekte. Desenli kapri modellerinden, kot kapri modellerine kadar geniş bir yelpazede ürünler sunan kapri modelleri oldukça zarif ve hoş gözükmektedir.

2015 Yazlık Bayan Kapri Modelleri, renk olarak beyaz ve desenli modeller üzerinde yoğunlaşmakta. Yandan cepli oldukça spor tarzda olan kapri modelleri ile, spor ayakkabı kombinleri yine bu yılın dikkat çeken özellikli kombinleri arasında yer almakta. Özellikle bol cepli ve modelleribiraz daha sokak tarzı severler için tam biçilmiş kaftan olarak karşımıza çıkıyor.

2015 Yazlık Bayan Kapri Modelleri, hem günlük kullanım modelleri hem de en şık gece davetlerinde tercih edeceğiniz oldukça şık modellere sahiptir. sizlere tavsiyemiz biraz balık etli bayanların geniş modelleri tercih etmesinden yana olacakken, zayıf hanımlar için dar kesim modellerin daha fazla tercih sebebi olduğudur.

İşte birbirinden güzel 2015 yazlık bayan kapri modelleri:

 

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Yeşil Pantolon Kombinleri başlıklı makalemizde 2015 Yeşil Pantolon Modelleri, Koyu Yeşil Pantolon Kombinleri ve Petrol Yeşili Pantolon Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2 - “2015 Yazlık Bayan Kapri Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir