2015 Sokak Modası

Sokak modası her bayanın takip etmesi gereken ve trendleri yakalamak isteyeceği bir olgu. Sezonun en şık en popüler ürünlerini ifade eden sokak modası sürekli değişmekte olup yeni tarzlara ve akımlara oldukça açık. Bu sebeple takip etmesi de bir hayli zor.

2015 sokak modası dendiğinde akla ilk olarak basic tişörtler geliyor. Bu sene en popüler ürünlerden birisi olan basic tişörtlerin sade fakat doğru parçalarla kombinlendiğinde etkileyici yapısı sayesinde son derece başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Hal böyle olunca da görsel anlamda gerçekten doğru bir iş yapmış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra son dönemde V yaka crop bluzlarında popülerliğinin arttığını belirtmekte fayda var. Eğer ki biraz olsun dikkat çekici bir ürün arıyorsanız V yaka detaylı crop bir bluz işinizi fazlasıyla görecektir. Beyaz pantolonlarında sokak modasındaki en popüler ürünlerden olduğunu belirtmekte fayda var. Beyaz pantolon hem kombinlenmesi kolay hem de dikkat çekici bir yapıda olduğu için beğeninizi kazanacaktır diye düşünüyoruz. Ayrıca beyaz pantolonları pudra ya da pembe üstlerle denemenizde de fayda var.

2015 sokak modası içerisinde danteli siyah elbiseleri göz ardı etmek çokta mantıklı olmayacaktır. Dantelli siyah elbiseler rahat yapısı ve dantel detaylarının getirdiği etkileyici görünümü sayesinde çok popüler hale gelmiş durumda. Bu noktada kolsuz ürünlere yönelmek yaz sıcaklarında da ayrıca doğru bir karar olacaktır diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bayramlık Blzu Modelleri, Bayramlık Elbise Modelleri ve Bayramlık Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2 - “2015 Sokak Modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir