2015 Orta Yaş Abiye Modelleri

En Güzel Orta Yaş Bolerolu Abiye Modeli

En Güzel Orta Yaş Bolerolu Abiye Modeli

Her bayan her yaşta ayrı bir güzeldir, ayrı bir şıklıkla durur. Orta yaş bayanlar için birbirinden güzel 2015 Orta yaş abiye  modelleri ile zerafet ve naifliği tamamlayıcı bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle özel gece davetlerinde çoğu orta yaş bayanın tercih ettiği abiye modellerini ve birbirinden şık kombinleri sizlerle paylaşacağız.

2015 Orta yaş abiye  modelleri için daha çok tercih edilen modelleri koyu tonlar, diz hizası boy modeller ve aşırıya kaçmayan dekolte ve işlemeli olanlar ön plana çıkmakta. En çok kullanılan renk kombinleri olarak, toprak rengi, kahverengi, siyah ve gri tonlar öne çıkmasına rağmen canlı renk tercihinde bulunan bayanlarda iyi bir kombinle gayet şık durabilmekte.

2015 Orta yaş abiye  modelleri ile genellikle toplu saç modelleri, şık ince uzun topuklu ayakkabılar ve avuç içi çanta kombinleri oldukça hoş durmaktadır. Hep söylediğimiz gibi, genç kızlara nazaran orta yaş bayanların bir çizgisi çok iyi oturmuştur. Bunun çok sarsacak seçimler yapmamaya özen gösterirler. Bizde bu çizgiyi dikkate alarak birbirinden güzel 2015 Orta yaş abiye  modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

İşte birbirinden güzel 2015 Orta yaş abiye  modelleri:

Bir önceki yazımız olan Yazlık Tek Omuz Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Abiye Modelleri, En Güzel Abiye Kombinleri ve Tek Omuz Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir