2015 Kolsuz Abiye Modelleri

Yeşil Renkli  Kolsuz Abiye Modelleri

Yeşil Renkli Modelleri

2015 kolsuz abiye modelleri en özel davetlerden en güzel nişan ve düğünlerde en çok tercih edilen abiye modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle salom konsepti olan gecelerde uçuşan kumaşlı modelleri ile göz dolduran kolsuz abiye modelleri her bayan için önemli bir figürdür.

2015 kolsuz abiye modelleri, iyi bir kombin ile birlikte, çok zarif ve iddialı olmanızı sağlayacaktır. Ucu açık yüksek topuklu bir ayakkabı ile birlikte avuç içi zarif çanta renk uyumunu aynı tonlarla yakalayabilirsiniz. Bunun dışında saç modeli olarak yüz hatlarınızla birlikte gecenin konseptine uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

2015 kolsuz abiye modelleri özellikle genç kızların dar kesim ve küçük taş süslemelerinin ön plana çıkardığı oldukça iddialı modelleri ile bu yıl ön plana çıkmakta. Özellikle dikkat çekici pembe, kırmızı ve açık tonlar en iddialı hanımların tercihleri arasında gelmekte.

İşte birbirinden güzel kolsuz abiye modelleri ve kombinleri:

Bir önceki yazımız olan 2015 Saks Mavisi Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Saks Mavisi Abiye, Saks Mavisi Abiye ve Yeni Sezon Saks Mavisi Abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir