2015 Kemerli Abiye Modelleri

En zarif kemerli abiye modelleri

En zarif modelleri

Birbirinden zarif kemerli abiye modelleri genellikele, özel gecelerde ve davetlerde tercih sebebi. Bundan önceki süreçte daha çok orta yaş bayanların tersihleri arasında olan kemerli abiye modellerine yeni sezonda gençler oldukça ilgi göstermekte.

2015 Kemerli Abiye Modellerinde öne çıkan trenler arasında, uçuşan kumaşlı abiyeler ve parlak kemerler yer alıyor. Özellikle uzun abiye modellerinde gayet şık duran kemerli abiyeler için genç kızlar kısa modeller ve ince yüksek topuklu ayakkabılarla iyi bir kombini yakalamışa benziyor. Tek omuzdan askılı modeller ve narçiçeği, mor renk kombinleri 2015 yılının öne çıkan renkleri arasında.

2015 Kemerli Abiye Modelleri için vücut tipinize uygun olarak kilolu yapınız varsa siyah ve inci küçük taş süslemeli modelleri denemenizi tavsiye ederiz. Vücut yapınıza uygun olarak kısa boylu bayanlar için en çok tercih edilen model diz hizası ve üstü olan abiyeler ve yüksek, platform topuklar olarak ön plana çıkıyor.

İşte birbirinden güzel 2015 Kemerli Abiye Modelleri ve kombinleri:

Bir önceki yazımız olan 2015 Orta Yaş Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Orta Yaş Abiye Kombinleri, Orta Yaş Abiye Modelleri 2015 ve Orta Yaş Abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir