2015 Günlük Elbise Modelleri

Günlük elbise modelleri ve kombinler

Günlük elbise modelleri ve kombinle

Her bayan gardrobında mutlaka çeşitli günlük elbise modelleri mevcuttur. Bayanlar ne kadar fazla çeşitte günlük elbise modeline sahipse kendisini o kadar çok ‘güvende’ hisseder. Her an gelecek bir haberle günlük elbiselerini giymek zorunda kalacak bayanların gözde elbise modellerini ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

2015 Günlük Elbise Modelleri, baskı desenli, kısa modeller olarak ağırlık kazanmakta. Özellikle genç kızlar askılı elbise modelleri ile oluşturdukları kombinlerle oldukça zarif gözükmekte. Geçen yıl bebe yaka modeller iddiasını sürdürmeye devam ederken, yeni yılda kayık yaka elbise modelleride oldukça zarif gözükmekte.

2015 Günlük Elbise Modelleri, yazın bunaltıcı sıcağından korunmak adına uçuşan hafif kumaşlardan ve ışığı yansıtıcı özellikte olan açık renklerden iyi bir kombinasyon oluşturuyor. Bunun için spor tarzı kombinlerle bayanlar hem rahat hem de oldukça şık duruyor. Bu yıl ön plana çıkmış en güzel elbise modelleri ve kombinlerini şöyle sunabiliriz:

Bir önceki yazımız olan Yeni Pijama Modelleri başlıklı makalemizde Pijama Modelleri, Rahat Yeni Pijama Modelleri ve Şirin Yeni Pijama Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir