2015 Basic Tişört Kombinleri

Etek İle 2015 Basic Tişört Kombinleri

Etek İle 2015 Kombinleri

Yaz trendlerini yakından takip edenlerin de çok iyi şekilde bildiği gibi bu sene basic tişörtler bir hayli popüler. Sokak modasında etkisini fazlasıyla hissettiren basic modeller ilerleyen dönemde de popülerliğinden hiç bir şey kaybetmeyecekmiş gibi duruyor.

2015 bu yaza damgasını net şekilde vurmuş durumda. Sokak modasında farklı tarzlarda karşımıza çıkan çıkan basic tişörtler tam manasıyla hayat kurtarıyor diyebiliriz. Öyle bir üründen söz ediyoruz ki altına eşofman giydiğinizde son derece spor, kumaş pantolon ve blazer ceketle kombinlendiğinde tam manasıyla bir iş kadını  ya da yırtık kotlarla kombin yapıp gündelik yaşam için ideal bir tarza bürünebiliyorsunuz. Hal böyle olunca da basic tişörtlere olan ilgi de devamlı olarak artıyor. Son dönemde biraz önce de belirttiğimiz gibi basic tişörtlerin kot pantolonlarla birlikte kullanıldığına sıkça şahit oluyoruz. Beyaz renk tişörtünüz yırtık kot pantolon ile çok uyumlu bir görüntü sergiliyor ve işin içine stilettolar da dahil edildiğinde gerçekten iddialı bir görüntü elde edilebiliyor.

2015 basic tişört kombinleri içerisinde son zamanlarda etekli kombinleri de sıklıkla görmeye başlamış bulunuyoruz. Ekosel, çizgili ya da leopar desenli etekler basic tişörtlerle birlikte gayet şık bir görüntü oluşturuyor. Bunun yanı sıra basic tişörtleri kot gömleklerle de beraber kullanabileceğiniz unutmamak gerekiyor. Kot gömleğin içerisinde giyilecek bir bacis tişört tahmin ettiğinizden çok daha şık sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bayramlık Blzu Modelleri, Bayramlık Elbise Modelleri ve Bayramlık Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir