2015 Ayak Şahmeranı Modelleri

Gümüş Zincir 2015 Ayak Şahmeranı Modelleri

Gümüş Zincir 2015 Modelleri

Her sene olduğu gibi 2015 senesi de kendi trendlerini oluşturmaya başladı. Bu senin yaz trendlerine bakıldığında karşımıza daha çok takı ve aksesuarların çıktığını görebiliyoruz.

2015 ayak şahmeranı modelleri kuşkusuz bu yazın en keyifli trendlerinden birisi .Orta ayak parmağınızdan bileğinize kadar uzanan zincir, görsel açıdan sizi çok ama çok fazla şey katıyor. Daha çok plaj aksesuarı olarak kabul edilse de son dönemde sandaletlerle birlikte kullanıldığına da sıklıkla şahit olmaya başlamış bulunuyoruz. Yani ayak şahmeranı sokak modasına fazlasıyla tesir ediyor diyebiliriz. Bunun yanında ilk etapta gümüş rengi zincirli şahmeranların trend haline geldiğini de belirtmekte fayda var. Sade bir görüntüye sahip olan gümüş renkli zincir şahmeran birçok bayanın ayağındaki yerini almış durumda. Bunun yanında inci dizili olarak kullanılan ayak şahmeranlarının da sizler için güzel bir alternatif oluşturduğunu belirtmekte fayda var. Bu tarz ürünler daha çok plaja ya da havuza giderken kullanılacak gibi görünse de gene de bir taneye sahip olmakta fayda var.

2015 ayak şahmeranı modelleri içinde yer alan altın rengi zincirli ürünlerinde güzel bir alternatif olduğunu belirtmek gerekiyor. Altın rengini sevenler için bu model çok fazla tercih edilir olacaktır. Son olarak boncuk süslemeli ürünlerin de göz ardı edilmemesi gerektiğini söylemek istiyoruz. Boncuklar ayak bileğine ciddi manada çok faza yakışıyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Çiçek Desenli Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Elbise Modelleri, Çiçek Desenli Elbise ve Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir