2015 Askılı Bayan Pantolon Modelleri

Askılı bayan pantolonlar

Askılı bayan pantolonlar

Bu benim tarzım diyen bayanların, kendi stillerine has olarak tercih ettiği modelleri, yeni yılda trendler arasında yer almakta. Bayanların koyu tonlarda seçim yaptığı askılı bayan pantolon modellerinde yer alan ince askı modelleri ve detayları oldukça dikkat çekmekte.

2015 askılı bayan pantolon modelleri, çift düğmeli ve bol paçalı modelleri ile oldukça trend. Yeni trendlerden olan bir diğer ayrıntı ise sokak tarzı modelleri arasında sayılabilecek hippi tarzı askılı pantolon modelleri olarak karşımıza çıkmakta. En çok beyaz tişört ve gömlek kombinleri ile rahat tarzı sevenlerin tercihi olan askılı bayan pantolon modelleri çok çeşitli olarak bulunmaktadır.

2015 askılı bayan pantolon modelleri, yüksek belli olarak tercih edildiğinde, yüksek yopuklu ayakkabı modelleri ile ön plana çıkmakta. Her bayanın gardrobında mutlaka olan askılı bayan pantolon modelleri ve kombinlerini sizlerle paylaşıyoruz:

Bir önceki yazımız olan 2015 Yazlık Bayan Kapri Modelleri başlıklı makalemizde Bol Kapri, Kapri Modelleri 2015 ve Yazlık Kapri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • askılı bayan pantolon modelleri
  • askılı bayan kumaş pantolon modelleri 2016
Pin It

2 - “2015 Askılı Bayan Pantolon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir