2015 Asker Yeşili Gömlek Modelleri

İmaj Asker Yeşli Gömlek Modelleri

İmaj Asker Yeşli Gömlek Modelleri

Son dönmelerde bayanların üzerinde sıkça görmeye başladığımız oldukça zarif durmakta. Asker yeşili gömlek modelleri ile birlikte yapılabilecek şık bir kombin ile bayanlar modanın nabzını rahatlıkla tutabilir. Bu yılın trend renklerinden olmaya devam asker yeşili gömlek modelleri iyi bir uyumla birbirinden şık ve iddialı kombin oluşturmaya aday en önemli seçenekler arasında yer almakta.

2015 asker yeşili gömlek modelleri, daha çok rahatlık ve sokak modası konseptinde karşımıza çıkmakta. Altta jean ve bir cat bot modeli, üste asker yeşili bol kesim bir gömlek ile sokak modasının en rahat kıyafet tercihlerinde bulunabilirsiniz.

2015 asker yeşili gömlek modelleri için oldukça iddialı  en tarz seçenekleri de bir araya getirebilirsiniz.Kot pantolon üstüne giyilinecek beyaz renkli askılı bir bluz üzerine, önü açık şekilde kombinleyebileceğiniz asker yeşili gömlekler gerçekten çok güzel durmaktadır. Sizlerle görsellerini bolca paylaştığımız kombinler hoşunuza gidebilir.

İşte birbirinden güzel asker yeşili gömlek modelleri ve kombinler:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Lady Q Modelleri başlıklı makalemizde Lady Q, Şık Yeni Sezon Lady Q Modelleri ve Yeni Sezon Lady Q Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • asker yeşili gömlek
  • asker yeşili gömlek bayan
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir