2014 Bluz Modası

YKM Bluz Modası

YKM Bluz Modası

Bayanların yaz, kış kullandığı ürünler olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu ürünler her mevsimde biraz da olsa farklılık gösteriyor fakat genel olarak yapıları ve görüntüleri ile bayanların asla vazgeçemediği kıyafetler listesinde de yerlerini alıyorlar. Bu kıyafetlere örnek olarak bluzları söylemek çokta yanlış olmayacaktır. Birçok bayan için gündelik yaşamda en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi olarak kabul edilen bluzlar sayesinde zarif ve şık bir görüntüye bürünmek oldukça basittir. Bluzlar ise asla eskimeyen yapısı, rahat bir şekilde kombinlere dahil edilebiliyor olması gibi özellikler sayesinde bayanların en beğendiği ürünlerden birisi olmayı başarabilmektedir.

2014 bluz modası omuz kısmında dantel detayları barındıran modellerin hakimiyetinde diyebiliyoruz. Daha doğrusu genel anlamda dantelli bluzlar en çok tercih edilen modeller arasında gösteriliyor. Omuz,kol ya da göğüs kısmında kullanılan bu dantel işlemeler bluzun şıklığına direk olarak etki etmekte ve çok daha başarılı sonuçlar alınmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca bu tarz modellerde lacivert ya da gece mavisi gibi renkleri kullanmak daha da şık bir görüntüye bürünmenizi sağlayacaktır.

Bluz modası içinde yer alan ve son dönemin yükselen yıldızlarından bir tanesi olarak adlandırılabilecek bebe yaka bluzları göz ardı etmemelisiniz. Bebe yaka detayı bluzun görüntüsünü baştan aşağıya değiştirmektedir. Haliyle bu durum sizin de görüntünüzü olumlu yönde değiştirecektir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Dantelli Bluz Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir